Siec GaMerzy

Siec serwerow cs 1.6 GaMerzy


#1 2010-09-23 20:00:34

Ender

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 5
Punktów :   

by Ender, 4all

Ja jestem czlowiekiem wyrozumialym i rozumiem wszystko:)
Celownik nie mam do Ciebie zalu o bana, coz pod taka presja tylu graczy tez bym w koncu bana wlepil dla swietego spokoju:)
Ale wracajac do tych "pro" gamerow...ja rozumiem, ze macie dopiero po 12-15 lat(bez urazy oczywiscie tyczy sie to nie wszystkich, sam wiem ze wiek to nie wszystko ale sami wiecie:)), uczycie sie grac, nie znacie sie zbytnio, nie uderzacie z awp przez brame majac na uwadze widok z malej luki pomiedzy platami drzwi, wasz refleks jest slabszy, walicie mniej headow itp, itd. ale kur** nie rozumiem czemu sie przyp********** do gry tych lepszych ludzi, mowie tu np. o sobie i wielu innych osobach ktore lapia bany, bo niedorozwoje(kto sie czuje urazony to nim jest) takie jak niektorzy grac nie umieja nic a najwiecej wiedza to ma wh, aima, nawet aimbota ktory pisze to jest dopiero wyczyn:))
dla was ludzie ze steamem to nie zadna roznica miedzy ludzmi z non-steamem, ja wiem ze wy nie wiecie jeszcze wiec wam powiem:)
na steamie na serwerze "vac secured" (kurde a ten jest chroniony woow) steam automatycznie zostaje zbanowany za cheaty...kurde...moze wam to uswiadomi troche zeby sprawdzac kto co ma?
taka prosta opcja pod tylda(dla nie wiedzacych znaczek "~/`") i wpisujecie proste slowo...kure "status" no i ot cala filozofia....
male objasnienie...steam_id_lan (ten przedrostek[dla niewiedzacych napisze prosciej....poczatek frazy]) oznacza osoba non-steamowa,
za to steam_ juz oznacza osobe steamowa...nauczmy sie odrozniac:)

wiecej chyba nic do dodania nie mam:)
no moze oprocz tego zeby mnie odbanowac?
i moze ten temat cos pomoze jesli umiecie czytac ze zrozumieniem i nie przerazi was ten ogrom znakow:))
pozdrawiam adminow, steamowcow ktorzy dostali bana (glownie for "Sele" master:P)
oczywiscie non-steamowcow wszystkich ktorzy nadal nic nie zrozumieja i tych co zrozumieja tez:))

Offline

 

#2 2010-09-23 20:22:54

Kopciu

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 11
Punktów :   

Re: by Ender, 4all

Nie przeczytałem całego  przeczytalem wszystko oprocz zdania koncowego. Tez mam steam i s± cheaty na steam wiec nie ma o czym rozmawiac miales wrzucic ssy i koniec.


Pomogłem daj "+", który znajduję się pod moim nickiem.

Pozdro !

Offline

 

#3 2010-09-23 21:26:26

Ender

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-31
Posty: 5
Punktów :   

Re: by Ender, 4all

hola hola ja nie dostalem zadnych ss'ow:PP
jedyne co bylo to kicked and banned wiec przepraszam co mam Ci wrzucic?
wszystkie poprzednie screeny ze wszystkich serwerow?

edit:
co z tym ub?
ban jest bezpodstawny screeny nie zostaly zrobione wiec na co jeszcze czekamy?

Ostatnio edytowany przez Ender (2010-09-25 13:47:20)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoszkocja.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.clanstk.pun.pl www.pbfowo.pun.pl www.maxiv.pun.pl